Arsenal 203

PŘEDNÍ hliníkový univerzální nosič SPORT ARSENAL ART.203 s nosností do 7kg. Univerzální nosič z řady výrobků pro speciální a náročnou cykloturistiku Vhodný zejména ke zlepšení...
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Materiál
hliník
Rozměry (d x š x v)
34 x 14 x 36.5 cm

PŘEDNÍ hliníkový univerzální nosič SPORT ARSENAL ART.203 s nosností do 7kg.

Univerzální nosič z řady výrobků pro speciální a náročnou cykloturistiku

Vhodný zejména ke zlepšení rozložení nákladu na celém kole, tzn. odlehčením zadní části kola a posunutím těžiště víc do středu

Použitím slitiny hliníku 6061 a prostorovou konstrukcí nedochází k rozkmitání ani při pravidelných pulsech za jízdy „ze sedla“ při stoupání

Tento výrobek je uzpůsoben pro montáž na všechny pevné MTB, crossové a trekingové vidlice

• Nosnost: zatížení nákladem v brašně max. 7 kg
  • Hmotnost nosiče: 650 gramů

Je určen především na náklad na horní nosnou hliníkovou plochu (např horní nosičové brašny)

Není určen na boční brašny, dvojbrašny či trojbrašny.

Vhodný je na většinu typů kol, pokud jejich odpružená přední vidlice obsahuje návarky na přišroubování bočnic nosiče.

Prostorová konstrukce nosičů této řady zajišťuje lepší příčnou tuhost.

Konstrukce z materiál ALMg3, který nabízí nízkou hmotnost a zároveň dostatečnou pevnost nosiče.

Vysoká odolnost proti korozi.

Barevná varianta : ČERNÝ, STŘÍBRNÝ

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• kompatibilita
    • snadná montáž

• pevnost

• , zakoupeno v kupkolo.cz

rýchle, kvalitne, skratka super

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v GLOBAL – SPORT

• Pokiaľ máte hliníkový rám, zrejme budete potrebovať doporučovaný úchyt.
  • , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

• x
    • x

x

• , zakoupeno v Hupnakolo.cz

• Na přední kolo existuje snad jen jediný nosič
    • Doporučil mě ho servisní technik

Vozím na kole am.kokra.
    Technik mě doporučil tento nosič a ten nebyl k sehnání navíc existují snad jen dva typy na přední kolo.
    Vozit pejska za sebou je stejná blbost jako vozit za sebou dítě, nad kterým tedy nemám kontrolu a dítě ani nemá rozhled a kontakt s jezdcem

• Je celkem lehký
    • Jednoduché a praktické řešení
    • Vezl jsem na něm "spacákový" batoh art. 313, který měl určitě víc než 7kg a nosič to vydržel (asi 800 km cestou, necestou). Batoh připevni pomocí dvou karabinek (dali mi na požádání v cykloservisu) nebo na nosič připevni košík a batoh v něm bude pak pevně sedět
    • Když jsem si po těch 800km dělal malý výlet "na lehko" a nosič jsem si ukryl u cesty do roští, někdo mi ho čornul! :d (sranda, za to výrobce nemůže..)
    • Pokud plánujete cestu, nosič si kupte aspoň půl roku dopředu - tento výrobce zboží dodává sporadicky. Zboží jsem si chtěl koupit v lednu 2009 na exotickou cestu v únoru a existence tohoto nosiče jakoby byla jen virtuální. Byl na stránkách výrobce i na stránkách mnoha e-shopů, ale ani ve dvacátém jsem ho nesehnal. Tehdy jsem nesehnal ani jiný přední nosič Sport Arsenal (204). Nosiče prostě nebyly a jediná alternativa tehdy byl nosič jiného výrobce za cenu v řádu tisíců korun. A všiml jsem si, že nejsem jediný, kdo se setkal s tímto problémem

K tomuto nosiči si doporučuji koupit batoh art.313 (viz moje pozitivní recenze). Prdněte ho na nosič na stojato, vršek přidělejte gumicukem k řídítkům a spodek třeba dvěma karabinkami. To se mi celkem osvědčilo a ani jsem neměl problémy se stabilitou. Pokud jste trochu šikovní a jedete po dobré cestě, můžete se v tom batohu hrabat i za jízdy.
    Po ztrátě tohoto nosiče jsem si na další cestu koupil nosič 204 a teď, po vesměs špatných zkušenostech (viz moje negativní recenze) přemýšlím, že si koupím znovu tento nosič (pokud se ho výrobce uráčí vyrobit).
    Nosič Arsenal 204 sice uveze větší náklad, ale když máte moc velkou váhu vepředu, celé kolo se pak už celkem špatně ovládá. Doporučuji udělat vše pro to, abyste vezli méně věcí a stačil vám tento nosič.